Радивилівський «Сокіл»: команда «на ходу»

У першому колі для радивилівської команди залишилось всього дві гри. Обидва суперники, з якими зустрічається радивилівська команда займають місце посередині турнірної таблиці. Отож «Сокіл» має всі шанси якщо не вийти в лідери першого кола чемпіонату, то бодай залишитись на другому місці. Команда і справді набрала хорошу форму. З початку змагань «Сокіл» зіграв сім матчів, з яких тільки в одному відчув гіркоту поразки та в одному результат виявився нічийним. Програли радивилівці лідеру першості — «Маяку» з Сарн, а внічию зіграли зі своїм найближчим переслідувачем «ОДЕК» Оржів.

Радивилівський Сокіл знову переміг

Радивилівська команда показала характер у домашній грі з Березнівським Случем. Навіть попри несправедливо не зарахований гол хлопці не знітились і продовжили атакувати ворота суперника. У Підсумку 3:2 — перемога радивилівських футболістів. Подаємо відеозвіт з матчу:

 

 

 

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.