Приватна сонячна енергетика розвивається

Потужності усіх сонячних панелей у приватних домогосподарствах за 2016 рік збільшилися у 7 разів. Саме таке зростання констатують представники Державного агентства з питань енергоефективності та енергозбереження. Якщо за 2015 рік на долю такої сонячної енергетики припадало 2,2 мВт, то в 2016 цей показник виріс до 16,7 мВт. Українці почали встановлювати сонячні панелі. Кількість домогосподарств, які це зробили в 2016 році виросла до 1109, порівняно з 244 на кінець 2015 року, — таку цікаву статистику наводять у відомстві. За твердженням фахівців таке порівняно значне збільшення потужності викликане тим, що домогосподарства встановлюють модулі більшої потужності. Навіть є випадки, коли до вже встановлених систем додають ще більше модулів.

Чорнобиль може стати центром сонячної енергетики

Владними коридорами вже давно ходить думка про те, що у зоні відчуження Чорнобильської АЕС потрібно щось змінювати. Насамперед об’єкт «Укриття» потребує негайного ремонту. Проте коштів на такі дорого вартісні проекти Україна традиційно не має. І навіть при допомозі міжнародних донорів все одно залишатимуться проблеми з величезною територією, на якій нічого не можна роботи.

Утеплення домівки: Що таке екструдований пінопласт?

Надмірна вартість енергоресурсів змушує споживачів замислитись над можливістю заощаджувати енергію. Сьогодні в Україні відбувається глобальне переосмислення способів використання енергії. Модними стають тези про енергоаудит, розповіді про те, як оптимально використовувати енергію, для того щоб мати можливість заощадити та не замерзнути взимку. Сьогодні мова під про пасивне енергозбереження та один із матеріалів, який дозволяє зробити його ефективним.

Сонячний колектор: як це працює?

Ми продовжуємо цикл матеріалів про те, як використовувати чисті джерела енергії та зберегти природу нашої планети. У попередньому матеріалі проекту ми розповіли про використання сонячної енергії для виробництва електричної енергії, але це далеко не єдиний спосіб використовувати Сонце, як джерело чистої енергії. У світі все ширшого вжитку набувають сонячні колектори, які використовують для підігріву води.

Енергозбереження. Сонячна енергетика

Проблеми енергозбереження, ефективного використання енергії сьогодні, як ніколи актуальні. В Україні зростають тарифи на комунальні послуги і кожен споживач змушений заощаджувати тепло, воду, а отже і кошти. Аби йти в ногу з часом і використовувати передові технології ми розпочинаємо цикл публікацій про енергозбереження, альтернативні види енергії та ощадливість. Це не просто модна тема — настав час насправді економити. Ми не тільки збережемо кошти, а й нашу планету, бо використовуючи менше енергії, ми будемо менше забруднювати природу.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.