Дауншифтінг: будь простішим

Кожен оцінює своє ставлення до життя індивідуально. Багато хто в певний період починає розуміти, що робота та матеріальні статки — це не найголовніше в нашому житті. Є речі куди більш важливі: сім’я, гармонія з природою, самовдосконалення, прагнення до вищої організації свого єства. Дехто переживає такі моменти в депресіях і потім входить в звичний ритм життя, хтось висловлює свою бурхливу реакцію світові, оточуючим та змінює не тільки власне життя, а й життя оточуючих. Але є люди, яким достатнього того, що вони вже мають і вони йдуть в Дуаншифтніг. Що ж це таке? І навіщо вони так роблять?

Що готувати в піст?

Багато людей задумуються: «Що ж приготувати в піст?». Досить важко знайти  рецепт пісної страви, тому що хочеться приготувати щось незвичайне. Також під час великого посту важливо правильно поєднувати продукти. Адже організму потрібні і білки, і жири, і вуглеводи та багато інших корисних речовин, які знаходяться у м’ясі, молоці, яйцях.

Як навчити розмовляти папугу?

Багато людей мають вдома маленького пернатого друга — папугу. Папуги досить розумні створіння. Вони вміло розрізняють звуки, особливо добре вони знають голос господаря. не всі папуги вміють розмовляти, але навчити їх цьому можливо.

Як правильно заморозити ягоди?

Багато людей полюбляють ягоди. В ягодах є багато корисних речовин. Великою проблемою є заморожування ягід, тому що потрібно максимально зберегти їх якість.

Як правильно харчуватись зимою та ранньою весною

В зимовий час ми затрачаємо багато енергії для збереження температури тіла. Холод, брак сонця та сповільненість ритму життя змушують наш організм працювати в особливому режимі. Наша імунна система сама шукає шляхи для збереження від атаки вірусів. Тут стане у пригоді проста життєва аксіома: щоб правильно працював наш організм — ми повинні правильно харчуватися.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.