Радивилівщина колядує + аудіо

Тривають новорічні та різдвяні свята, даруючи людям радість та щастя, багато приємних зустрічей та подій. У ці дні місто Радивилів і села району повняться Різдвяними віншуваннями й колядками. Колективи із зіркою ходять від оселі до оселі, від організації до організації. Бажають керівникам і їхнім спеціалістам, господарям та їхнім діткам у радості і статках провести цьогорічні Новорічно-Різдвяні свята і наступних дочекатися у доброму здоров’ї та благополуччі.

Військкомат інформує

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 2 січня по 31 березня 2017року на території району  відповідно  до наказу військового комісара проводиться приписка до призовної дільниці Радивилівського району Рівненської області громадян 2000 року народження.

Діти попрацювали замість чиновників + аудіо

5 грудня у «владних кабінетах» району працювали 14-15-річні підлітки. За ініціативи голови Радивилівської районної ради Володимира Кондика, спільно з райдержадміністрацією, відділом освіти було проведено День дублера. 27 лідерів учнівського самоврядування старшокласників району спробували свої сили у ролі керівників районної та міської влади, установ та організацій.

Дубно залучає кошти та реалізовує мікропроекти

Минулого тижня журналістів провідних засобів масової інформації Рівненщини гостинно зустрічало старовинне місто Дубно. Секретаріат Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України спільно з обласним ресурсним центром розвитку громад проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" організували ознайомчий візит з Проектом у рамках компоненту розвитку міст, завданням якого є надання допомоги громадам у вдосконаленні місцевого самоврядування та підвищення якості послуг для населення.

Пам’яті жертв голодомору

В останню суботу листопада, у в Радивилівському районі, як і по всій Україні відбулося ряд жалобних заходів з нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів. Адже у ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР. У пікові місяці Голодомору щохвилини в Україні помирало 24 людини. Голодомор став національною катастрофою. Тільки протягом 1932-1933 років загинула п’ята частина сільського населення України. Люди вимирали цілими селами.

Герої не вмирають

23 листопада в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулася презентація сайту пам’яті загиблих «Революція гідності. Війна. Рівненщина», який створений бібліотеками області для збереження пам’яті про краян, які боролися і відали життя за Гідність і Свободу, цілісність і незалежність України, її європейське майбутнє.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.