Михайла Чечетова знайшли мертвим

За твердженням правоохоронців колишній депутат від Партії регіонів випав з вікна власної квартири. Михайло Чечетов дійсно володів квартирою на 17 поверсі будинку  за адресою вул. Мішуги, 2 у столиці. В квартирі на цей час знаходилась дружина екс-депутата. Саме на її свідченнях і ґрунтуються висновки правоохоронців. Як стало відомо Михайло Чечетов залишив записку, в який йшлося про те, що він більше немає моральних сил продовжувати життя. Втім, правоохоронці відкрили кримінальну справу за ст 155 ККУ — умисне вбивство.

Курсова нестабільність

Під кінець робочого тижня національна валюта дещо зміцнила свої позиції. Так, на відміну від старту торгів на міжбанківському валютному ринку зранку п′ятниці у діапазоні 30,7— 32,4, до їх закінчення курс становив вже 26,8 — 29,0 грн за 1 американський долар. За даними Національного Банку України основна кількість угод відбулася за курсу 27,90. Втім, навіть такі новини не змінюють панічних настроїв серед населення: вільно купити валюту в офіційних обмінних пунктах майже неможливо, населення масово скуповує основні продукти харчування, побоюючись галопуючої інфляції.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.