До уваги автомобільних перевізників аграрної продукції та сільськогосподарських підприємств!

У зв’язку з початком жнив мають місце факти перевезення автомобільними дорогами загального користування сільськогосподарської продукції транспортними засобами, вага яких перевищує 40 тонн, та факти руху великогабаритної сільськогосподарської техніки. Це призводить до руйнування автомобільних доріг та створення небезпеки для інших учасників дорожнього руху.

Декомунізація: вихід з тіні минулого

Гуманітарна сфера суспільного буття, як і будь-яка інша живе своїм звичним життям. І коли суспільство розвивається, хай навіть дуже повільно все ж його видимі атрибути з часом змінюються. Останні двадцять років точиться чимало дискусій на тему: як витравити совкову парадигму з голів простих громадян. І вперше ми маємо документ, який пропонує дієві кроки, покликані зробити цей процес керованим та контрольованим.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.