Цікава думка в книзі «Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів» Кріса Андерсона. Якщо промовець використовує телесуфлер, то він намагається одночасно читати і володіти увагою глядачів. В багатьох політиків це виходить досить майстерно, але чи це та майстерність, яка власне потрібна політикам, можливо їм краще йти в актори (як чинний український президент). Зрештою державний діяч, який без шпаргалки не може зліпити трьох слів ставить під сумнів елітарність влади, професійний рівень та й взагалі чи може такий публічний політик адекватно приймати рішення.
Напевно щось пішло не так. В процесі боротьби за владу маніпуляції в інформаційному просторі стали головною причиною здобуття цієї влади. Нікого насправді не цікавить хто і чим займається і буде займатися в парламенті. Політики і технологи вже дуже добре навчилися маніпулювати людською свідомістю для досягнення потрібного результату — здобуття влади. Я навіть не про банальну джинсу, замовлення чи тенденційність новин. Це все вже вчорашній день. Сьогодні навіть самі назви партій пропонують з маніпулятивною метою.
Барви неба і стиглого колосся, які закарбували на полотні знамено Волі. Чи можна дивитися у справжню ідилію природи і зневажати це? Та виявляється, можна не любити цю землю, на якій зросло багате зéрно, ненавидіти вільних духом, що її боронять…Виявляється можна топтати знамено Волі, стяг Української Держави, навіть носячи на грудях хреста…
Вся країна вже досить довго спостерігає як влада намагається виконати обіцянки та домогтися таки запровадження безвізового режиму для громадян України при відвідуванні Європейського союзу. Про те що з цієї теми зробили привід для політичного піару та намагалися здобути певні електоральні преференції і згадувати не варто. Це зайвий раз демонструє готовність політтехнологів спекулювати на чому завгодно, аби тільки досягти мети: високого рейтингу свого роботодавця.
Минулого тижня в управлінні пенсійного фонду в Радивилівському районі відбулася прес-конференція для місцевих засобів масової інформації щодо реформування пенсійного забезпечення та змін до чинного пенсійного законодавства. Про реформування системи соціального захисту населення в 2016-2017 роках розповідала перший заступник начальника управління Валентина Довгалюк. Як зазначила, Валентина Євгенівна реформування покликане підвищити рівень життя українців та зміцнити добробут. Зміни сьогодні відбуваються в кількох напрямках. Головними з них є такі: запровадження адресної моделі соціальної допомоги; посилення соціального захисту громадян, що працюють; подальше реформування пенсійного забезпечення; децентралізація системи надання соціальних послуг. Реформування пенсійного забезпечення пов’язане, зокрема, з оптимізацією солідарної системи. Йдеться про необхідність осучаснення пенсійних виплат , про забезпечення диференціації виплат залежно від страхового стажу і розміру заробітної плати.
Copyright © 2023 Radinform. Joomla templates powered by Sparky.