Вибух в Дубно

На нафтобазі в сусідньому Дубно стався вибух. На щастя подальшого загорання вдалося уникнути. Вибухнуло дві цистерни 75 м.куб. Постраждало два працівники нафтобази, яких госпіталізовано в Дубенській центральній районній лікарні. За версією рятувальників попередня причина вибуху: порушення правил пожежної безпеки під час проведення зварювальних робіт. Стан потерпілих лікарі оцінюють як задовільний, загроз життю не має. Рятувальники діяли оперативно, це дозволило уникнути подальшого загорання.

На Рівненщині більше не залишилось пам’ятників комуністичної доби

Останнім був монумент Феліксу Дзержинському, який стояв поблизу виправної колонії в селі Катеринівка Сарненського району. Днями і його знесли націоналісти, щоправда не місцеві, а заїжджі з Рівного. Натомість місцеві жителі якраз були проти знесення цього монументу. «Залізний Фелікс» довго не піддавався, але все ж через дві години символ комунізму було повалено. Нагадаємо Фелікс Дзержинський був засновником ВЧК та головним ідеологом «червоного терору», через який постраждало чимало українців.

Знову втрати серед мобілізованих на Рівненщині

Стало відомо про загибель старшого механіка Дмитра Козачонка, який проживав у селі Курозвани Гощанського району. Дмитрові було двадцять років, він служив у Новоград-Волинській військовій частині. 9 та 10 травня оголошено на Гощанщині днями жалоби за героєм, що загинув під час мінометного обстрілу поблизу Артемівська. Вічна пам’ять!

Екс-міністр приїде до Рівного на мотоциклі


Ігор Швайка — колишній міністр аграрної політики та продовольства вирішив допомогти Харківському військовому шпиталю. Для того, аби зібрати потрібні кошти, колишній чиновник проїде на мотоциклі усі обласні центри України і проситиме людей підтримати таку ініціативу. Стартуватиме мотопробіг з Харкова 1 травня. Оскільки Харківщина межує з окупованими територіями та з Росією, то допомога у вирішенні побутових та медичних проблем харківському військовому шпиталю як ніколи на часі.

Досліджували творчість Уласа Самчука

У Рівненському економіко-гуманітарному університеті ім. С. Дем’янчука вшанували пам’ять українського письменника Уласа Самчука. На базі навчального закладу відбулася наукова конференція «Улас Самчук у сучасній гуманітарній парадигмі». Захід приурочено до 110 річниці від дня народження талановитого земляка.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.