Як чиновники дивляться кіно

Користувачі мережі Facebook, які дбають, аби серед рівнян було менше порушників правил дорожнього руху та щоб недобросовісні водії не порушували правил паркування своїх автівок зробили фото службового автомобіля першого заступника Рівненської ОДА Юрія Приварського, яке припарковане у неналежному місці.

Конфлікт між Осіпчуком та Кожаном набирає обертів

В обласній пресі з’явилася офіційна реакція начальника управління охорони здоров’я Рівненської області на корупційний скандал з головним лікарем обласного спеціалізованого будинку дитини Юрієм Кожаном. Юрій Осіпчук (на фото) твердо заявляє, що корупціонерів терпіти не буде.

Вся історія почалась з того, що головний лікар нарахував собі премію у розмірі 8260 грн. Відповідно до чинного законодавства та рішень розпорядників коштів вищого рівня всі платежі необов’язкового характеру погоджуються з керівниками вищого рівня.

Визначено лауреата премії ім. Ігоря Свєшнікова


Цього року ним став Олексій Войтюк — старший науковий співробітник відділу охорони культурної спадщини комунального закладу «Рівненський обласний краєзнавчий музей». Премія ім. Ігоря Кириловича Свєшнікова — це відзнака в галузі охорони культурної спадщини Рівненщини. Вона вручається щороку за рішенням комітету з її присвоєння. Атмосфера з вручення премії цього разу буде особливою, адже саме у 2015 році виповнюється 100 років від дня народження Ігоря Свєшникова — відомого археолога, дослідника Берестецької битви.

Пам’ятна дошка Анатолію Мартиненку

У Рівному відкрили меморіальну дошку відомому художнику Анатолію Мартиненку. Як повідомили у міській раді Рівного дошка встановлена за адресою: м. Рівне, вул. Литовська, 23. Сьогодні відбулося її урочисте відкриття.

Анатолій Мартиненко багато років свого життя віддав роботі у Рівненській дитячій художній школі. Він був вчителем з великої букви, неперевершеним майстром живопису.

На Рівненщині — форум енергоефективності

Рівненщина стала місцем проведення III міжнародного форуму «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES’15)». Захід проходить на Рокитнівщині та Сарненщині. На північ Рівненської області з‛їхалися вчені та фахівці з енергетики з усієї України та з Китаю. Захід спрямовано на вивчення основних потреб при використанні електричної та теплової енергії. Основну увагу зосередять на проблемі енергоаудиту та ощадливого використання ресурсів.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.