Знову затримали хабарників

Рівненщиною прокотилася серія затримань хабарників. На своєму брифінгу заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик повідомив про ще одне резонансне затримання. Цього разу на гарячому попався співробітник МВС, який прагнув отримати неправомірну вигоду за укривання фактів про незаконну діяльність. Наразі ведеться досудове слідство, зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від пяти до десяти років з позбавлення права займати певні посади.

Кириллову висловили недовіру

У неділю Рівне знову зійшлося на народне віче. Щоправда, цього разу бажаючих помітингувати було не так вже й багато. Організатори цього заходу не приховували своєї мети: висловити недовіру голові Рівненської обласної ради Михайлу Кириллову. Сам очільник місцевого самоврядування Рівненщини спочатку повідомив, що завітає на віче, а згодом у своєму Facebook написав, що не хоче мати нічого спільного з цією провокацією політичних опонентів.

Ще одна парафія перейшла до Київського патріархату

Цього разу в селі Чудниця Гощанського району розгорілися справжні баталії за місцеву церкву Святої мучениці Параскеви. Місцева громада навіть провела свій референдум для того, аби визначити до якого ж патріархату належати. У підсумку з 330 парафіян за Київський патріархат проголосувало 250.

Роковини загибелі Ніла Хасевича

4 березня Рівненщина вшановує пам′ять свого великого сина Ніла Хасевича. Саме в цей день життя відомого художника, громадського діяча обірвалося в одній з криївок поблизу Клевані. Ніл Хасевич був справжнім героям, він продовжував боротьбу проти окупантів до останньої хвилини свого життя. Відмінний художник, пропагандист, очолював політико-пропагандистську ланку роботи в УПА «Північ», був близьким соратником Клима Савура. Багато працював для популяризації ідеї української держави. Ніл Хасевич є автором безлічі гравюр, ілюстрацій та картин. Дослідники українського мистецтва ставлять його ім′я в один ряд з такими відомими українськими митцями як Іван Труш та Юрій Нарбут.

Рівненського прокурора Сергія Кубрака попросили піти

Громадські активісти Автомайдану попросили написати заяву про звільнення у головного прокурора Рівненщини Сергія Кубрака. Для цього приїхали аж з Києва на допомогу місцевим активістам представники Всеукраїнського Автомойдану. На думку активістів прокуратура області працює вкрай погано: гучних справ не розкрито, хабарники та організатори антимайданів і досі продовжують свою діяльність. Складна ситуація залишається з нелегальним видобутком бурштину.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.