Розглядали перспективу об’єднання територіальних громад

19 травня у залі засідань Радивилівської районної ради відбулось обговорення процесу адміністративного реформування Радивилівського району. Участь у заході взяли заступник голови Рівненської обласної ради Степан Павлюк, директор Рівненського офісу реформ Руслан Сивий, голова Радивилівської районної ради Олександр Пастух, в. о. голови Радивилівської райдержадміністрації Іван Школяр, голови сільських рад району, депутати районної ради, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники освіти та культури району.

Дороги Львівщини будуть ремонтувати по-новому

Усі вже давно звикли, що місцеві шляхи на Львівщині, якими часто доводиться користуватися і мешканцям Радивилова знаходяться у вкрай незадовільному стані. Напевно найгірше дорожнє покриття у напрямку Броди — Радехів — Червоноград, не на багато краще добиратися і в сторону Тернополя: автошляхи Броди — Залізці — Тернопіль та Львів — Золочів — Тернопіль також перебувають у жахливому стані. Напередодні з’явилася інформація, яка мала б потішити водіїв та пасажирів, які користуються цими шляхами.

Провели турнір пам‛яті Героїв Небесної Сотні

У с Козин Радивилівського району організували турнір з міні футболу, присвячений пам‛яті Героїв Небесної Сотні. Захід відбувся в спортивному залі місцевої школи. До участі зголосилися команди ветеранів футболу, вік гравців понад сорок років. Чотири команди позмагалися за перемогу в цьому турнірі: «Добробуд», «Сокіл-ветеран», «Здоров‛я» — команди з Радивилова та «Колос» - з Козина.

Чергова сесія Радивилівської районної ради

Минулої п′ятниці в залі засідань Радивилівської районної ради відбулась чергова сесія. До порядку денного було винесено ряд важливих питань. Щоправда, не всі районні обранці розуміють важливість сесій і з 41 одного депутата на сесію прибуло лише 24. У підсумку довелось поламати немало списів, бо позитивне рішення можна прийняти лише тоді, коли проголосує половина від загального складу ради, тобто 22 депутати.

Вар′яти побували в Радивилові

Відомий проект шоумена Сергія Притули — перше україномовне шоу Вар′яти дало концерт у Радивилові. Хлопці змогли зібрати аншлаг у радивилівському будинку культури ніде було яблуку впасти і тепер наше місто може надіятись на те, що ми здобули добрих друзів-вар′ятів. Ми тепер майже родина, тим паче, що виявляється теща одного з учасників шоу мешкає саме у Радивилові. І це не просто безкінечна тема для жартів це справжній доказ того, що радивилівські дівчата найкращі.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.