Провели турнір пам‛яті Героїв Небесної Сотні

У с Козин Радивилівського району організували турнір з міні футболу, присвячений пам‛яті Героїв Небесної Сотні. Захід відбувся в спортивному залі місцевої школи. До участі зголосилися команди ветеранів футболу, вік гравців понад сорок років. Чотири команди позмагалися за перемогу в цьому турнірі: «Добробуд», «Сокіл-ветеран», «Здоров‛я» — команди з Радивилова та «Колос» - з Козина.

Чергова сесія Радивилівської районної ради

Минулої п′ятниці в залі засідань Радивилівської районної ради відбулась чергова сесія. До порядку денного було винесено ряд важливих питань. Щоправда, не всі районні обранці розуміють важливість сесій і з 41 одного депутата на сесію прибуло лише 24. У підсумку довелось поламати немало списів, бо позитивне рішення можна прийняти лише тоді, коли проголосує половина від загального складу ради, тобто 22 депутати.

Вар′яти побували в Радивилові

Відомий проект шоумена Сергія Притули — перше україномовне шоу Вар′яти дало концерт у Радивилові. Хлопці змогли зібрати аншлаг у радивилівському будинку культури ніде було яблуку впасти і тепер наше місто може надіятись на те, що ми здобули добрих друзів-вар′ятів. Ми тепер майже родина, тим паче, що виявляється теща одного з учасників шоу мешкає саме у Радивилові. І це не просто безкінечна тема для жартів це справжній доказ того, що радивилівські дівчата найкращі.

Буде нова електричка?

На інтернет ресурсі Львівської залізниці з′явилася інформація про те, що з 6 березня призначено новий поїзд № 792/793, який сполучатиме місто Ковель Волинської області з Тернополем. Маршрут пролягатиме через Рівне, Здолбунів та Красне. Схоже, що проблему радивилівських студентів, які навчаються у ВНЗ Тернополя вирішено і трансфер з Радивилова до Тернополя максимально спрощено.

Машина, яка наробила галасу в Москві з Радивилова

Жовтий Мерседес Віто з рівненськими номерами, який став героєм відео перегонів між евакуатором та міліціянтами російської столиці, виявляється колись належав жителю Радивилова. Авто впізнали друзі власника. Машину було продана близько 2 років тому, але з реєстрації її ніхто і досі не знімав. Зважаючи на ситуацію, ми не будемо називати ім′я радивилівця. Пропонуємо до вашої уваги відео перегонів.

 

 

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.