Правову допомогу вже можна отримати + аудіо

31 серпня, у Радивилові розпочав роботу відокремлений підрозділ Дубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Радивилівське бюро правової допомоги, що знаходиться в колишньому приміщенні управління юстиції по вулиці Кременецька, 52.

Нам чверть віку!

Радивилівщина урочисто відзначила 25-ту річницю Незалежності України. Різноманітною і насиченою була цьогорічна програма святкувань. Заходи розпочалися ще в неділю зі спортивних змагань: турнір з пляжного футболу серед дітей та групові етапи на кубок району з футболу.

Урочисто підняли Державний Прапор

23 серпня на Радивилівщині відбулися урочисті з нагоди Дня Державного Прапора України.

Під звуки Державного Гімну синьо-жовте полотнище підняли керівники району і міста та доньки нашого Героя, який загинув під час проведення антитерористичної операції на сході України підполковника Андрія Бєлкіна - Анастасія та Марта.

Бюро правової допомоги незабаром запрацює в Радивилові + аудіо

З 1 вересня у місті Радивилов в приміщенні колишнього управління юстиції розпочне свою роботу Радивилівське бюро правової допомоги, яке надаватиме безоплатну первинну правову допомогу (юридичні роз’яснення і консультації) усім верствам населення міста та району. За кошти держави надаватиме послуги адвокатів для представництва в суді у цивільних та адміністративних судових спорах для соціально  незахищених категорій громадян.

Проводиться Місячник безпеки дорожнього руху

На території нашого краю з 8 серпня по 12 вересня проводиться Місячник безпеки дорожнього руху. Він спрямований на підвищення дорожньої культури, роз’яснення норм законодавства у сфері безпеки дорожнього руху.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.