Герої не вмирають

23 листопада в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулася презентація сайту пам’яті загиблих «Революція гідності. Війна. Рівненщина», який створений бібліотеками області для збереження пам’яті про краян, які боролися і відали життя за Гідність і Свободу, цілісність і незалежність України, її європейське майбутнє.

Перші підсумки роботи Бюро правової допомоги + аудіо

Ось уже більше двох місяців, як в Радивилівському районі розпочало свою роботу Бюро правової допомоги, структурний підрозділ Дубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. За цей час послугами новоствореного бюро скористалися 180 жителів нашого району, які отримали безоплатні юридичні консультації.

І вишивкою, і словом + аудіо

У неділю, 13 листопада в районному історичному музеї відбулося відкриття виставки вишитих картин нашої талановитої землячки із села Круки Наталії Кухарук. Насолодитися творчістю майстрині і поетеси мали можливість не байдужі жителі. Ікони, натюрморти, пейзажі та рушники вишиті Наталією Василівною зачаровують своїми барвами. Кожна з картин має свою душу, має свою історію створення.

Проект «Інтелект України»+ аудіо

Ось уже три роки поспіль педагогічний колектив Радивилівського НВК «Школа №2 – ліцей»  впроваджує абсолютно новий науково – педагогічний проект «Інтелект України», який вчить дитину мислити і виховує еліту української нації, бо спрямований на академічну обдарованість (здібність до навчання).

Повір в життя + аудіо

У неділю, 23 жовтня, Ветеранський клуб «Затишок» запросив усіх на творчий музично-поетичний захід Надії Вечорко «Повір в життя і будь собою». Також до актової зали міського центру культури та дозвілля завітали представники міської влади, ветеранських організацій та місцеві жителі. Майже дві години члени ветеранського клубу дарували своїм слухачам щирі слова вітань, поетичні твори та милозвучні пісні.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.