Відзначили День Соборності України

У п’ятницю, 20 січня в Радивилівському районі відбулися заходи з нагоди Дня Соборності. В історії кожної країни є дати, які не підвладні часові, які віддаляючись не втрачають своєї значущості та актуальності. До таких дат належить 22 січня 1919 року — День Ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

 

Радивилівщина колядує + аудіо

Тривають новорічні та різдвяні свята, даруючи людям радість та щастя, багато приємних зустрічей та подій. У ці дні місто Радивилів і села району повняться Різдвяними віншуваннями й колядками. Колективи із зіркою ходять від оселі до оселі, від організації до організації. Бажають керівникам і їхнім спеціалістам, господарям та їхнім діткам у радості і статках провести цьогорічні Новорічно-Різдвяні свята і наступних дочекатися у доброму здоров’ї та благополуччі.

Військкомат інформує

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 2 січня по 31 березня 2017року на території району  відповідно  до наказу військового комісара проводиться приписка до призовної дільниці Радивилівського району Рівненської області громадян 2000 року народження.

Діти попрацювали замість чиновників + аудіо

5 грудня у «владних кабінетах» району працювали 14-15-річні підлітки. За ініціативи голови Радивилівської районної ради Володимира Кондика, спільно з райдержадміністрацією, відділом освіти було проведено День дублера. 27 лідерів учнівського самоврядування старшокласників району спробували свої сили у ролі керівників районної та міської влади, установ та організацій.

Пам’яті жертв голодомору

В останню суботу листопада, у в Радивилівському районі, як і по всій Україні відбулося ряд жалобних заходів з нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів. Адже у ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР. У пікові місяці Голодомору щохвилини в Україні помирало 24 людини. Голодомор став національною катастрофою. Тільки протягом 1932-1933 років загинула п’ята частина сільського населення України. Люди вимирали цілими селами.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.