Провели турнір пам‛яті Героїв Небесної Сотні

У с Козин Радивилівського району організували турнір з міні футболу, присвячений пам‛яті Героїв Небесної Сотні. Захід відбувся в спортивному залі місцевої школи. До участі зголосилися команди ветеранів футболу, вік гравців понад сорок років. Чотири команди позмагалися за перемогу в цьому турнірі: «Добробуд», «Сокіл-ветеран», «Здоров‛я» — команди з Радивилова та «Колос» - з Козина.

 Перед початком турніру гравці та всі присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. У підсумку змагань найкращими виявились гравці «Добробута». Друге місце зайняли ветерани «Сокола», козинський «Колос» — третє, а «Здоров‛я» — четверте. Хочеться вірити, що подібний турнір стане традиційним, а кількість його учасників зростатиме. Інформація з сайту Радивилівської РДА.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.