THE HARDKISS. Зроблено в Україні

Почувши композиції гурту THE HARDKISS в ефірі вітчизняних радіостанцій, багато хто навіть не здогадується про те, що цю музику зроблено в Україні. Все абсолютно від незвичного тембру солістки до нюансів продюсування виглядає аж надто по-західному. І справа зовсім не у англомовних текстах, а у позиціонуванні. THE HARDKISS — проект, у якому все зроблено якісно і правильно - саме тому вони приречені на популярність.

 

Що таке музика THE HARDKISS. Це суміш авангарду, електрики та якісного попу. Це той коктейль від якого фанатітимуть підлітки і який зрозуміють старші, це вже явище, яке стрімко набирає обертів і зовсім скоро вийде на вражаючий рівень. THE HARDKISS заснували в 2011 році солістка гурту Юлія Саніна та бас гітарист Валерій Бебко. З самого початку гурт позиціонував себе як англомовний, у його дебютному альбомі Stones and Honey, який вийшов в світ минулого року ви знайдете лише одну україномовну пісню. Але це виняток, продиктований політичною ситуацією — реакція на події на майдані.

THE HARDKISS в українських реаліях від самого початку були якісним та популярним проектом. Їх дебютне відео зробило справжній фурор в інтернеті і одразу принесло шалений рейтинг. Але Юлія Саніна на цьому зупинятись не збиралась. Сьогодні мало хто не чув сінгл MAKE UP, який став справжнім хітом. Особливо відзначають відеороботи гурту. Часто це спільні творіння Юлії Саніної та Валерія Бебка, який виступає режисером. А різні яскраві та епатажні образи солістки стали візитівкою гурту. Багато хто говорить про те, що THE HARDKISS першовідкривачі цілого пласту української музики, бо незважаючи на англомовність. це все ж український продукт. Вони змогли зробити те, що до них в Україні нікому не вдавалось — запустити якісний музичний проект, орієнтований на міжнародну арену. Всі розуміють шалену конкуренцію в західному шоу бізнесі. Але все ж THE HARDKISS беруть участь в західних фестивалях, розвиваються і поступово знаходять свою нішу. Хочеться вірити, що це тільки перші успіхи українського гурту, а далі ми ще почуємо безліч хороших якісних треків, які неодмінно стануть популярними не тільки в Україні, але і за її межами. Пропонуємо ваші увазі кілька відеооробіт гурту.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.