Чергова сесія Радивилівської районної ради

Минулої п′ятниці в залі засідань Радивилівської районної ради відбулась чергова сесія. До порядку денного було винесено ряд важливих питань. Щоправда, не всі районні обранці розуміють важливість сесій і з 41 одного депутата на сесію прибуло лише 24. У підсумку довелось поламати немало списів, бо позитивне рішення можна прийняти лише тоді, коли проголосує половина від загального складу ради, тобто 22 депутати.

 

А спірних питань було чимало. Якщо головні — звіти керівників районних правоохоронних структур: райвідділу МВС та прокуратури пройшли без особливих зауважень, як і звіт РДА про виконання програми соціально-економічного розвитку, то деякі питання стали справжнім каменем спотикання. Спочатку фракція ВО «Свобода» спробувала «зарубати» чергове підняття тарифів на послуги теплопостачання. І тільки після напружених дебатів між головою фракції В. Кондиком та директором КП «Радивилівтеплосервіс» О. Чуздюком вдалося прийняти рішення. Думки з цього приводу висловили і інші депутати: Ю. Костюк та Ф. Стецюк. Тарифи вступлять в дію лише в кінці квітня, коли опалювальний сезон вже закінчиться, можливо це стало аргументом, який переконав депутатів все ж підтримати це рішення. Втім, «Свобода» все одно утрималась від голосування.

Наступним питанням, яка жваво обговорювали депутати стало підвищення ставок оренди на майно територіальних громад району. Ініціаторами блокування стала фракція «Батьківщини», яка вбачала у прийняті такого рішення спробу виселити з орендованого комунального приміщення редакцію газети «Радивилів пост» (голова фракції П. Жукевич є редактором цієї газети). Як відомо, зараз тяжкі часи і редакція просто не може сплачувати більшу платню за користування цим приміщенням. Хоча як справедливо зауважив В. Лемещук ставки оренди мають бути для всіх однаковими. В підсумку, після жвавого обговорення між депутатами П. Жукевичом, В. Ковалем, Я. Ботвинником, В. Кондиком, Т. Шуст все ж прийняли рішення про підняття відповідних ставок оренди. Тож, схоже, редакції газети «Рдивилів пост» доведеться платити за оренду приміщення як і всім.

 

Інше важливе рішення про звіт комісії, яка працювали для вивчення питання про подання прокурора Радивилівського району. Воно стосується приміщення, яке знаходиться біля ССОК «Веселка». Це приміщення не раз ставало «героєм» радивилівських новин, бо знаходиться у підвішеному стані. Проблема існує вже багато років, жильці гуртожитку прагнуть вирішення своїх побутових умов, а влада не може чи не хоче вирішувати цю проблему, побоюючись, що у разі приватизації цієї будівлі стане неможливим функціонування дитячого табору. Цього разу депутати прийняли рішення про відмінну всіх попередніх рішень щодо цієї будівлі та внесли її в список об′єктів спільної власності територіальних громад Радивилівського району як шкільний інтернат на 54 місця. Яка подальша доля цього приміщення і його мешканців наразі невідомо. Хоча вже на цій сесії депутати намагались передати його на баланс ССОК «Веселка», але таку ініціативу виключили з рішення, бо вважали, що це незаконно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.