Вар′яти побували в Радивилові

Відомий проект шоумена Сергія Притули — перше україномовне шоу Вар′яти дало концерт у Радивилові. Хлопці змогли зібрати аншлаг у радивилівському будинку культури ніде було яблуку впасти і тепер наше місто може надіятись на те, що ми здобули добрих друзів-вар′ятів. Ми тепер майже родина, тим паче, що виявляється теща одного з учасників шоу мешкає саме у Радивилові. І це не просто безкінечна тема для жартів це справжній доказ того, що радивилівські дівчата найкращі.

 

Притула та компанія веселили глядачів дві години і в певні моменти простіше було б лежати та триматися за живіт. Таку шалену порцію гумору просто нереально переварити за такий короткий час. В наш складний час дуже непросто жартувати, а вар′яти вміють це робити професійно та правильно. І що головне ідеологічно витримано. Чого вартий тільки той факт, що половину від зібраних коштів вони відають на потреби АТО. Саме тому на Вар′ятів неодмінно схочеться піти знову. Тому просимо всім містом приїдьте до тещі ще раз.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.