Рівненського прокурора Сергія Кубрака попросили піти

Громадські активісти Автомайдану попросили написати заяву про звільнення у головного прокурора Рівненщини Сергія Кубрака. Для цього приїхали аж з Києва на допомогу місцевим активістам представники Всеукраїнського Автомойдану. На думку активістів прокуратура області працює вкрай погано: гучних справ не розкрито, хабарники та організатори антимайданів і досі продовжують свою діяльність. Складна ситуація залишається з нелегальним видобутком бурштину.

 

Сам Сергій Кубрак заявив, що не розуміє, чому повинен йти у відставку і на вимоги активістів не погоджується, повністю відкидаючи їх звинувачення. Проте на інтернет сайтах Рівненщини неодноразово з′являлася неперевірена інформація про те, що пан Кубрак володіє авто преміум класу та нерухомістю, яка не відображена у його декларації. Це також стало причиною вимоги його відставки. Сьогодні суспільство потребує відкритості чиновників різного рівня, якщо ти щось заробив чесно, то не соромся — покажи, якщо ж ти ховаєш своє майно, то в громади є закономірні запитання. Ситуація в Рівненській прокуратурі складна і напевно не залишиться без реагування вищого керівництва. Так, за неперевіреною інформацією, до обласної прокуратури вже їде столична перевірка.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.