Михайла Чечетова знайшли мертвим

За твердженням правоохоронців колишній депутат від Партії регіонів випав з вікна власної квартири. Михайло Чечетов дійсно володів квартирою на 17 поверсі будинку  за адресою вул. Мішуги, 2 у столиці. В квартирі на цей час знаходилась дружина екс-депутата. Саме на її свідченнях і ґрунтуються висновки правоохоронців. Як стало відомо Михайло Чечетов залишив записку, в який йшлося про те, що він більше немає моральних сил продовжувати життя. Втім, правоохоронці відкрили кримінальну справу за ст 155 ККУ — умисне вбивство.

 

Нагадаємо, зовсім нещодавно Генеральна прокуратура України повідомила Чечетову про підозру у перевищенні службового становища під час прийняття диктаторських законів 16 січня минулого року. А напередодні, 27 лютого генеральний прокурор натякнув на те, що у справі Чечетова можливі додаткові звинувачення.

За словами радника міністра МВС Антона Геращенка майже немає сумнівів в тому, що це було самогубство, проте є причини вважати, що можливо був факт доведення до самогубства з боку тих людей, проти яких міг свідчити Чечетов під час судового розгляду його справи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.