Про проект

Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на нашому ресурсі. Адміністрація сайту Radinform має надію, що час, який ви проведете на  наших сторінках буде потрачено з користю та приємністю. Ми працюємо для того, аби Ви відчували себе проінформованими, адже інформація у наш час це основа всього. Вас цікавлять події у Вашому рідному місті, події у Рівненській області чи цілій Україні. Всю цю інформацію Ви можете знайти на одному єдиному ресурсі — Radinform.

Ми працюємо з принципом інформаційного агентства. Вся інформація, яка з‛являється на наших сторінках є унікальною і при її використанні посилання на Radinform обов‛язкове. У нас Ви не тільки можете почитати новини, але і завітати в розділ «Корисна інформація» де є все — від розкладу руху транспорту, прогнозу погоди до корисних порад добрій господині чи господарю.

Ми в жодному разі не претендуємо на істинну в останній інстанції, але пропонуємо Вам свій погляд на все, що відбувається та все, що цікавить наше суспільство. Ми не є політичним проектом і не отримуємо гроші за публікацію матеріалів, не переслідуємо політичних цілей, ми просто працюємо для того, аби кожен міг прочитати правдиву та перевірену інформацію. З великою повагою ставимось до тих користувачів, які бажають залишити свої коментарі до наших матеріалів або пости на нашому форумі, але закликаємо всіх бути толерантними та поважати думки інших користувачів, не вживати ненормативної лексики та поводити себе максимально ввічливо.

 Будемо вдячні за будь-яку допомогу в діяльності ресурсу. Для контакту з нами можете відсилати повідомлення на radinform@i.uaабо скористатися формою зворотнього зв‛язку. Висловлюємо щиру повагу до інших ресурсів схожої тематики та надіємося, що ми станемо друзями.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.