Жнива тривають

В Радивилівському районі триває збирання врожаю ранніх зернових і зернобобових культур, які посіяно на площі 10,6 тис. га. Станом на 2 серпня 2017 року, за оперативними даними відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, урожай зібрано на площі 3,1 тис. га, що становить 29 % площ. Намолочено 16,8 тис. тонн зерна при урожайності 54 ц/га.

 

Аграрії району завершили збирання озимого ячменю, який зібрано на площі 0,7 тис. га при урожайності 51,6 ц/га. Найвищої урожайності  по 60 ц/га озимого ячменю досягли у ТзОВ СП "Славіом".

Крім того завершено збір озимого ріпаку, намолочено 3,5 тис тонн при урожайності 27,0 ц/га. Найвищої урожайності 30 ц/га досягнуто у ПП "АгроЕкспресСервіс"

Скошено і обмолочено озимої пшениці на площі 1,1 тис. га (18 % до прогнозу),  ярий ячмінь 1,2 тис. га ( 50 % до прогнозу) та горох 0,2 тис. га   (33 % до прогнозу).

 

Впродовж останніх років аграрії району впевнено утримують лідерство по врожайності та валовому зборі зернових. Найвищу урожайність ранніх зернових та зернобобових культур Рівненської області забезпечено сільгосптоваровиробниками Млинівського – 60,0 ц/га, Радивилівського – 58,0 ц/га районів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.