Дубно залучає кошти та реалізовує мікропроекти

Минулого тижня журналістів провідних засобів масової інформації Рівненщини гостинно зустрічало старовинне місто Дубно. Секретаріат Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України спільно з обласним ресурсним центром розвитку громад проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" організували ознайомчий візит з Проектом у рамках компоненту розвитку міст, завданням якого є надання допомоги громадам у вдосконаленні місцевого самоврядування та підвищення якості послуг для населення.

 

Захід проводився саме у Дубні невипадково, оскільки Дубно нині є одним з активних партнерів згаданого проекту на Рівненщині. Вміло скориставшись умовами ПРООНівського проекту, міська влада Дубна спільно з громадськими об'єднаннями лише у 2015 році зуміли відремонтувати дахи у восьми багатоповерхівках, ще у трьох - утеплити фасади. На це було загалом витрачено 3,2 мільйона гривень. Половина цієї суми - кошти ПРООН/ЄС, 1,5 мільйона гривень виділили з міського бюджету і лише трохи більше 160 тисяч гривень склали кошти самих мешканців багатоповерхівок. Цього року у Дубно реалізовуються ще 6 мікропроектів: 4-ОСББ(капітальні ремонти дахів) та 2-ГО/школи/ капітальний ремонт спортивного залу та ремонт коридору, заміна вікон. Загальна їх вартість становить 3.5 млн.грн. Додатково погоджено реалізацію  мікропроекту «розумне місто» -  (690тис.грн.) та ще одного ОСББ - 870тис.грн. Загалом  у 2016 році в м. Дубно в рамках співпраці з Проектом  “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” триває реалізація 8 мікропроектів загальною вартістю понад 5 мільйонів гривень.

Про те, як починалася співпраця з Рівненським обласним ресурсним центром розвитку громад проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", підсумки реалізації мікропроектів  в м. Дубно та планом заходів на наступний рік поділилися з журналістами міський голова Дубно Василь Антонюк та його заступник, муніципальний координатор проекту МРГ Ольга Ляшенко, координатор обласного ресурсного центру Петро Вахнюк, начальники управлінь міської ради Ілля Онисько та Мирослава Піддубник. Голови  громадських об’єднань  Ірина Тимощук, Галина Дучук та директор школи-гімназіїЛюбов Головко детально розповіли присутніми про свій досвід з проведення проектів.

 

Потому журналісти разом з представниками місцевої влади побували  в Дубенській школі-гімназії, школі № 3 та біля багатоповерхівок на вулиці Мирогощанській, де на власні очі могли побачили ті перетворення, які вдалося здійснити у місті Дубно завдяки участі в проекті ЄС/ПРООН. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.