Перші підсумки роботи Бюро правової допомоги + аудіо

Ось уже більше двох місяців, як в Радивилівському районі розпочало свою роботу Бюро правової допомоги, структурний підрозділ Дубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. За цей час послугами новоствореного бюро скористалися 180 жителів нашого району, які отримали безоплатні юридичні консультації.

 

Найчастіше мешканці Радивилівщини зверталися з питань отримання та розподілу спадщини, оренди земельних ділянок, права власності на земельний пай, з житлових питань: прописки, виписки, зняття особи з реєстрації та інших.

Однією з найважливіших функцій, які покладаються на Бюро є правопросвітництво. Тому працівники  цієї структури роблять все можливе для  якомога ефективнішого поширення інформації про право громадян на отримання безоплатної правової допомоги. Постійно проводять інформаційні та комунікативні заходи. Виїзні консультування в сільських громадах, прийоми громадян, читають лекції для школярів, беруть участь в освітніх семінарах, тощо.

Крім того, громадяни мають змогу через бюро отримати доступ й до послуг адвоката за рахунок держави, звісно, якщо це необхідно та у випадку належності до визначених законом категорій осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Такими послугами у нашому районі уже скористалося 15 людей. Також працівники бюро, за потреби, можуть здійснювати послуги представництва інтересів осіб у суді за окремими видами спорів.

Як відомо, безпосередньо в приміщенні Бюро можна скористатися онлайн-сервісами Міністерства юстиції України. З 1 вересня такою послугою скористалося 30 громадян.

 Пряма мова Марії Поволоцької керівника Радивилівського бюро правової допомоги:

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.