Проект «Інтелект України»+ аудіо

Ось уже три роки поспіль педагогічний колектив Радивилівського НВК «Школа №2 – ліцей»  впроваджує абсолютно новий науково – педагогічний проект «Інтелект України», який вчить дитину мислити і виховує еліту української нації, бо спрямований на академічну обдарованість (здібність до навчання).

 

Досить великий обсяг та складність матеріалу компенсується поданням його у формі гри та використанням аудіо та відеороликів, мультфільмів, веселих казок та пісень. Дитині цікаво вчитися, легше засвоїти матеріал. Навчальний процес зручно поставлений з добре ілюстрованими робочими зошитами, завдання-змагання «Великі Перегони» підтримують мотивацію вчитися, бо кожен хоче бути кращим за іншого. Звісно, навантаження досить велике, але діти граючись справляються і отримують знання з цікавістю та задоволенням.  У проекті кожне завдання на уроці розписане в часі так, як потребує цього вік дитини і її розвиток.

Як розповідає заступник директора з навчально-виховної роботи Галина Савчук, уважно спостерігаючи за успіхами дітей, що навчаються у таких класах можу зробити висновок, що проект себе виправдовує. Він справді вирізняється з-поміж інших традиційних та авторських методик темпами здобуття учнями знань, ілюстративністю, науковістю, доступністю поданої інформації. Діти до школи ходять з превеликим задоволенням, щодня діляться тим, що вже засвоїли.

У 2017 році НВК «Школа №2 – ліцей» знову набиратиме 1 клас за проектом «Інтелект України» на чолі з класним керівником Оксаною Нестеренко. Вчитель з чималим досвідом роботи, знайома з підходами до навчання у країнах Європи. Постійно цікавиться новими методиками навчально-виховного процесу, активно впроваджує їх у практику своєї роботи.

Пряма мова Галини Савчук:


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.