Посвята в козачата

14 жовтня, в день одного з найшановніших християнських свят Покрови Пресвятої Богородиці, в рамках проведення заходів до Дня захисника України, за традицією, яка давно склалася у Пляшевській ЗОШ І-ІІІ ст., перед Свято-Георгіївським храмом відбувся черговий урочистий захід посвяти в ряди козачат юних п’ятикласників – учнів Пляшевської школи. До свята цього року також долучилися гості – п’ятикласники та вчителі Берестечківської школи, Скобелківської школи Горохівського району, що на Волині, учні та вчителі школи м. Буська та Козелецької школи Буського району Львівської області, Сестрятинської школи Радивилівського району,  гості та відвідувачі Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви», працівники музею.

 

Після закінчення святкового богослужіння, перед Георгіївським храмом відбулося урочисте шикування усіх козацьких куренів. Запаливши свічки, присутні у хвилині мовчання схилили голови перед світлою пам’яттю усіх героїв, які віддали своє  життя у боротьбі за волю України, та поклали квіти до козацької гробниці-усипальниці.

Козачата на чолі з кошовим отаманом Скрухою Богданом склали урочисту присягу на вірне служіння рідному народові і рідній землі та отримали посвідчення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.