До Дня захисника України + аудіо

13 та 14 жовтня 2016 року в Радивилівському районі відбулося ряд урочистих заходів з нагоди відзначення Дня захисника України. Так, зокрема, у четвер відбулася урочиста хода від адмінприміщення районної ради до Алеї Слави, що у міському парку. Вулицями міста крокували учасники антитерористичної операції в  Донецькій та Луганській областях, представники влади та громадськості, місцеві жителі. Було урочисто відкрито пам’ятник воїнам-землякам, які загинули в АТО. Радивилівщина втратила у цій неоголошеній війні  8 своїх синів, на сьогодні 218 жителів мають статус учасника бойових дій.

 На церемонії відкриття виступили: міський голова М.Карапетян, голова районного об’єднання учасників АТО С.Бобчук, керівник ПП “Агро-Експрес-Сервіс” В.Муха, ТВО районного військового комісара О.Плевако, мама загиблого нашого Героя Миколи Куліби. Керівники районної та міської влади поклали вінки до пам’ятного знака, а рідні загиблих учасників антитерористичної операції  квіти. Біля пам’ятника учні тримали портрети полеглих героїв.

Пряма мова Сергія Бобчука:

Потому у районному будинку культури відбулися урочистості. З Днем захисника України та великим християнським святом Покрови усіх присутніх в залі вітали голова Радивилівської районної ради В.Кондик, голова РДА О.Ващук, заступник міського голови В.Ісюк, ТВО військового комісара  районного військового комісаріату майор О.Плевако. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять усіх синів України, які віддали своє життя за волю і незалежність своєї країни.  Почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України «За взірцевість у військовій службі» - ІІІ ступеня відзначили двох братів Вадима та Віталія Петруків .

Представники влади провели церемонію  нагородження учасників АТО, які отримали поранення захищаючи рідну землю. Святковий концерт подарували творчі колективи Радивилівщини.

14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, в Радивилові біля пам’ятного знака героям ОУН-УПА, що по вулиці Почаївській, відбувся мітинг та панахида. Голова райдержадміністрації О.Ващук та голова районної ради В.Кондик віддали шану загиблим патріотам поклали вінок до пам’ятника, а батько полеглого героя, Назара Крохмаля, – І.Крохмаль квіти. Своїми думками про трагічні сторінки української історії, про війну на сході України проти російської агресії поділилися І.Крохмаль, Ю.Бурліков, В.Кондик.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.