Привітали людей похилого віку

29 вересня в міському центрі культури, дозвілля та мистецтв відбувся тематичний захід «Осіннє золото в природі – щедре золото в душі» з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Привітати тих, хто піднімав народне господарство, трудився на полях і фермах, на заводах і фабриках, а зараз на пенсії прийшли представники влади та громадськості.

Адже все , що оточує нас міста і села є результатом невтомної праці наших ветеранів. В усьому до чого торкнулись їхні руки залишилась частка їхньої душі, та і власне життям ми теж завдячуємо їм.

З теплими і щирими словами вітань до людей за спиною яких великий життєвий досвід звернулися голова районної державної адміністрації Олег Ващук, керуючий справами районної ради Анатолій Тимошейко, міський голова Микола Карапетян та голова районної ветеранської організації Василь Бондар.

З нагоди свята грамотами та цінними подарунками було відзначено цілий ряд жителів міста та району. Гарний змістовний концерт учасникам урочистостей подарували колективи художньої самодіяльності району та ветеранські клуби «Затишок» та « Надвечір’я» . Після закінчення свята усіх присутніх в залі почастували запашним короваєм, який подарували ветеранам керівники району.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.