Вічна пам’ять герою!

2 вересня Радивилівщина попрощалася із своїм Героєм, загиблим під час проведення антитерористичної операції на сході України - Владиславом Шемуровським, жителем районного центру. Він був  добровольцем української добровольчої армії. Юнаку нещодавно виповнилося лише 23 роки. Навчався в Радивилівській середній школі №2 та професійному ліцеї. Був активним учасником Революції Гідності та приймав участь в блокаді Криму. Як розповідають його друзі у боях з терористами проявляв мужність і відвагу.

 

31 серпня цього року Владислав загинув  під час виконання бойового завдання під населеним пунктом Широкіне, що на Донеччині.

Провести в останню путь Героя прийшли жителі Радивилова та навколишніх сіл, представники влади та громадськості, однокласники, друзі та військовослужбовці. Співчуття рідним та близьким Владислава висловили голова райдержадміністрації Олег Ващук та голова районної ради Володимир Кондик. У супроводі духового оркестру друзі та військові на плечах пронесли труну зі своїм побратимом спочатку до храму Олександра Невського, а потім на кладовище. Священики місцевого храму відспівали Героя. Владислав Шемуровський пожертвував своїм життям на сході нашої країни в ім’я її незалежності та за нас з вами, тож ми не повинні про це забувати. Поховали  Героя на міському кладовищі.

У зв'язку із загибеллю добровольця з Радивилівщини 2 вересня у районі було оголошено Днем жалоби.

 Фото з соціальної мережі facebook

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.