Бюро правової допомоги незабаром запрацює в Радивилові + аудіо

З 1 вересня у місті Радивилов в приміщенні колишнього управління юстиції розпочне свою роботу Радивилівське бюро правової допомоги, яке надаватиме безоплатну первинну правову допомогу (юридичні роз’яснення і консультації) усім верствам населення міста та району. За кошти держави надаватиме послуги адвокатів для представництва в суді у цивільних та адміністративних судових спорах для соціально  незахищених категорій громадян.

Крім того, Бюро займатиметься правопросвітництвом та забезпечуватиме доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції. Фахівець допоможе отримати будь-яку довідку, подати заяву тощо.

На даний час в приміщенні офісу ще тривають ремонтні робити, але вже з 1 вересня вони почнуть приймати клієнтів. В конкурсі на посаду начальника бюро правової допомогиперемогла Марія Поволоцька.

Про особливості роботи новоствореного бюро розповідає його керівник Марія Поволоцька.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.