Проводиться Місячник безпеки дорожнього руху

На території нашого краю з 8 серпня по 12 вересня проводиться Місячник безпеки дорожнього руху. Він спрямований на підвищення дорожньої культури, роз’яснення норм законодавства у сфері безпеки дорожнього руху.

 

Як повідомив старший інспектор з дорожнього нагляду сектору превенції  Радивилівського відділення поліції Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області, капітан поліції Володимир Петровський особлива увага буде звертатися на :

Дотримання Правил дорожнього руху, особливо в частині перевищення швидкості та порушень маневрування, недопущення керування транспортними засобами в стані сп’яніння;

Необхідність використання мотошоломів, дитячих авто крісел, ременів безпеки та інших пасивних засобів безпеки;

Використання в темну пору доби світлоповертаючих елементів на одязі, речах, велосипедах;

Недопущення використання мобільних засобів зв’язку під час керування транспортними засобами без використання відповідних гарнітур «hendsfree».

Поліцейські проводитимуть спеціальні профілактичні заходи задля зменшення кількості аварійних ситуацій, травмування людей на автошляхах та крадіжок автотранспорту.

В цей період будуть організовані спільні патрулювання на аварійно небезпечних ділянках. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.