Моя дорога птаха

Саме так називається книга Ольги Кузьменко. У ній вона виклала спогади про свого сина Андрія — відомого музиканта, лідера гурту «Скрябін». Пам’ять про Кузьму вічно житиме у серцях мільйонів шанувальників його творчості. Концерти пам’яті, які відбулися у Києві та Львові зібрали десятки тисяч глядачів, що в один голос співали Скрябінові хіти, сумували та плакали, сміялись та танцювали. Андрій Кузьменко і справді випереджав час. Саме тому тексти його пісень вже давно розібрали на крилаті вислови, але їх глибинна сутність інколи просто вражає.

 

Ольга Кузьменко в інтерв’ю засобам масової інформації зізналась, що насправді не збиралась нічого писати і тим більше видавати, але одного дня зрозуміла, що не може все тримати в собі і таки вирішила віддати текст видавцям. Книга спогадів невелика, і умовно розділена на три частин: спогади про дитинство Андрія, фотографії з різних періодів життя та казка, яку написав сам Кузьма —«Тарасик, тролейбус та Святий Миколай». Видало спогади Ольги Кузьменко «Видавництво Старого Лева». Книгу вже можна знайти у книгарнях. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.