Нові старі керівники комунальних закладів

Голосування за керівників обласних комунальних підприємств показало справжнє обличчя депутатів обласної ради. Влада змінюється, а люди залишаються ті самі. І одне діло, коли б вони були професіоналами і не мали за своєю спиною купи скандалів та зв’язків з попередньою владою, а інша, коли просто таки зубами тримаються з посади і не хочуть віддавати ласі шматки.

 

Напевне найбільш показовим було голосування за призначення керівником комунального закладу «Рівненський обласний перинатальний центр» Вікторії Єнікеєвої. Це — просто символ усього процесу. Вікторія Миколаївна попри все продовжує керувати комунальним закладом і спротив громадськості, скандали навколо її особи абсолютно не вплинули на рішення депутатів. Так, багато хто стверджує, що Єнікеєва чудовий лікар, але до своєї посади вона прийшла завдяки регіональному лобі. І відмітилась справами, які до лікарської практики не мають жодного відношення. Показово те, що під час голосування навіть начальник обласного управління охорони здоров’я, депутат обласної ради Юрій Осіпчук утримався. Зважаючи на історію, коли заступника Пані Єнікеєвої піймали на хабарі (за те щоб влаштуватися на роботу в перинатальний центр треба було заплатити кругленьку суму), то вочевидь вона не такий вже й талановитий керівник. А якщо згадати про те, що того ж заступника злапали на роботі ще й в нетверезому стані, то взагалі виникає дуже багато запитань. Але, схоже, обласним депутатам залежить далеко не на порядності та професійності. Єнікеєва і вдруге стала керівником за підтримки регіоналів. Проте за її призначення голосували не тільки вони. Депутат Рівненської обласної ради Степан Молчан на своїй сторінці в мережі Facebook виклав поіменні результати голосування по цьому питанню. Примітно, що окрім колишніх регіоналів за кандидатуру Єнікеєвої проголосувала і вся президія обласної ради. І Михайло Кирилов, і Олександр Данильчук, і Степан Павлюк також вважають, що таке повернення регіоналів цілком прийнятне. За кандидатуру Єнікеєвої також проголосував і депутат від Радивилівщини Віктор Железняк, а от голова Радивилівської РДА Олег Ващук утримався.

Таким чином колишні регіональні керівники, пересидівши буремні часи, потихеньку повертаються до своїх звичних крісел. Схоже, Рівненська обласна рада не пройшла тест на люстрацію та на відданість ідеалам майдану. Тепер виборці повинні сказати своє вагоме слово.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.