Фінальний акорд

Дніпро не виграв. На жаль, але всі говорять про те, що такі поразки іноді краще перемог. Так програвати також потрібно вміти достойно. І уся Україна сьогодні пишається своєю командою, яка достойно програла, але здобула щось набагато цінніше. Здобула віру мільйонів вболівальників, що українські хлопці на чолі з українським тренером можуть нарівні або й краще грати з грандами. Можуть здобувати важливі перемоги та дарувати неймовірну радість своїм прихильникам. І тепер всі зрозуміли чому нам не вдавалося так грати раніше. У нас не було такої футбольної філософії. Ми на мали такого рівня поваги до себе, ми не могли зрозуміти, що команда та вболівальник це одне ціле, що не варто покидати стадіон навіть, коли горимо з великим рахунком. Вся Україна завмерла біля екранів коли наприкінці матчу стало погано Матеусу, кожен наче на собі відчув увесь біль та розплач, який відчував тоді бразилець.

 

З Матеусом усе гаразд, він неодмінно продовжить грати після перепочинку та лікування. Все гаразд і з Дніпром, яке йтиме далі. І здобуватиме нові трофеї, бо мільйони вболівальників вірять у свою команду.

Фіналу і треба бути драматичним, фінал прикрашають забиті м’ячі. Варшавське протистояння вдалося. До цьогорічного фіналу Ліги Європи дійшли майже рівні суперниками, але переможець все ж один. Чого не вистачило Дніпру? Досвіду? Концентрації? Фарту? Та всього разом. Ніхто не міг на початку сезону спрогнозувати, що команда дійде аж до Варшави. А дніпряни вирішували проблему за проблемою, гру за грою намагалися рости і доводили, що вони справжня команда. Згадайте Сент-Етьєн, Аякс, Наполі.

Наразі це найбільший успіх. Але дуже хочеться вірити, що далеко не останній. Хочеться вірити що футбольна фортуна буде переслідувати команду та її тренера. Мирон Маркевич давно мріяв підкорити стару Європу. Він намагався це зробити з Карпатами, йому це майже вдалося з Металістом, і точно вийшло з Дніпром. Дніпро — один із символів України, може це зіграло свою роль. Український футбол оновився, він став справжнім та красивим завдяки нинішньому Дніпру. Саме тому всі уже чекають наступного розіграшу єврокубків та вдалих виступів улюбленої команди воїнів світла.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.