Сесія районної ради перетворилася на з’ясування стосунків

28 травня відбулася чергова 50 сесія Радивилівської районної ради шостого скликання. А могла і не відбутися. Депутати, які з’явилися для виконання своїх обов’язків, змушені були чекати в залі засідань на своїх колег, бо для прийняття рішень не вистачало народних обранців. Відповідно до регламенту Районна рада може приймати рішення, коли за нього проголосує більше половини депутатів від загального складу ради, тобто 22. І саме це стало причиною того, що відбувалося далі.

 

При розгляді порядку денного депутат Петро Жукевич поставив пропозицію про включення питання щодо листа голови районної ради Олександра Пастуха до Прокурора Радивилівського району щодо конфлікту інтересів під час голосування минулої сесії у самого Жукевича. Нагадаємо, депутати приймали рішення щодо підвищення ставок за оренду приміщень, які перебувають у спільній власності територіальних громад Радивилівського району. Намагаючись пропхнути це питання у порядок денний Петро Жукевич таки домігся, щоб його пропозицію поставили на голосування, втім депутати її не підтримали за проголосувало всього 4 депутати з 22 присутніх. Далі за регламентом потрібно було б остаточно затвердити порядок денний. І тут виникла проблема — фракція Батьківщини відмовилась голосувати за порядок денний і його прийняти не вдалося, таким чином сесія була зірвана і розпочалася словесна перепалка між головою районної ради Олександром Пастухом та Петром Жукевичем. Після взаємних звинувачень та публічного з’ясування стосунків присутні депутати все ж просили повернутися до розгляду порядку денного та продовжити роботу. Надалі всі рішення приймалися одноголосно, адже в залі була присутня мінімальна кількість депутатів. І таким складом було прийнято всі рішення порядку денного, які стосувалися звітів керівників медичних закладів, начальника відділу культури, змін до районних програм та упорядкування чи списання комунального майна. Самі депутати за час перерв не раз наголошували, що це скликання районної ради вичерпало себе, деякі депутати просто систематично не виконують своїх обов’язків не тільки не відстоюючи інтереси своїх громад, а й взагалі не беручи абсолютно ніякої участі у роботі районної ради. Саме з цих міркувань усі присутні підтримали пропозицію депутата Володимира Кондика оприлюднити список депутатів, які не відвідують сесій у засобах масової інформації. Редакція РАДінформу ж обіцяє проаналізувати дані, які отримає з апарату районної ради та оприлюднити список депутатів які мають найбільше число прогулів. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.