Знову втрати серед мобілізованих на Рівненщині

Стало відомо про загибель старшого механіка Дмитра Козачонка, який проживав у селі Курозвани Гощанського району. Дмитрові було двадцять років, він служив у Новоград-Волинській військовій частині. 9 та 10 травня оголошено на Гощанщині днями жалоби за героєм, що загинув під час мінометного обстрілу поблизу Артемівська. Вічна пам’ять!

 

 

Також стало відомо про смерть мобілізованого на Рівненському полігоні. 37 річчний військовослужбовець помер наступного день після прибуття на навчання. Причини летального випадку встановлюються. Нагадаємо: раніше було зафіксовано 5 смертей на Рівненському полігоні від зловживання алкоголем. Також один мобілізований помер через захворювання. Громадські активісти та волонтери виступили з вимогою припинити розповсюдження алкогольних напоїв в місцях дислокації військових та звернулися до представників медичних закладів з вимогою більш уважніше проводити медичні огляди при мобілізації, аби уникнути подібних випадків.  

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.