Екс-міністр приїде до Рівного на мотоциклі


Ігор Швайка — колишній міністр аграрної політики та продовольства вирішив допомогти Харківському військовому шпиталю. Для того, аби зібрати потрібні кошти, колишній чиновник проїде на мотоциклі усі обласні центри України і проситиме людей підтримати таку ініціативу. Стартуватиме мотопробіг з Харкова 1 травня. Оскільки Харківщина межує з окупованими територіями та з Росією, то допомога у вирішенні побутових та медичних проблем харківському військовому шпиталю як ніколи на часі.

 

У Рівному Ігор Швайка планує бути 3 травня о 9,00 всі охочі можуть поспілкуватися з екс-міністром на майдані Незалежності. Далі його шлях проляже до Луцька, Львова та Ужгорода. Завершити мотопробіг планується 7 травня у Харкові де і буде передано зібрані кошти на потреби військових медиків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.