Дороги Львівщини будуть ремонтувати по-новому

Усі вже давно звикли, що місцеві шляхи на Львівщині, якими часто доводиться користуватися і мешканцям Радивилова знаходяться у вкрай незадовільному стані. Напевно найгірше дорожнє покриття у напрямку Броди — Радехів — Червоноград, не на багато краще добиратися і в сторону Тернополя: автошляхи Броди — Залізці — Тернопіль та Львів — Золочів — Тернопіль також перебувають у жахливому стані. Напередодні з’явилася інформація, яка мала б потішити водіїв та пасажирів, які користуються цими шляхами.

Служба автомобільних доріг Львівської області оприлюднила свої наміри вже через місяць розпочати ремонт автодороги Н-02 Львів Тернопіль. Йдеться про ділянку дороги біля Золочева. Але ремонтувати дорогу будуть з використанням новітніх німецьких технологій, які дозволяються проводити роботи при будь-якому температурному режимі. Тобто і за поганої погоди в сніг чи дощ. Крім цього відповідно до інформації, наданої службою під час ремонту будуть використовувати не тільки нові матеріали, але й старе дорожнє покриття. Залишається тільки дочекатися проведених ремонтних робіт і насправді перевірити їх якість.

Нагадаємо, служба автомобільних доріг Львівської області була нещадно розкритикована керівництвом Львивщини за вкрай недолугий стан покриття на дорогах. Окремі депутати місцевих рад називають й досі керівників служби безгосподарниками і вважають, що оприлюднена інформація про «сучасні німецькі технології» це лише окозамилювання та бажання знову приховати марно витрачені кошти на абсолютно неефективний ремонт, який проведено з порушенням технічних регламентів. Як би там не було, а поки що стан доріг Львівщини говорить сам за себе: ніякого господарського підходу та німецьких технологій поки не видно. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.