Чемпіонка світу з шахів — українка Марія Музичук

Україна має свою чемпіонку з шахів серед жінок. Напередодні нею стала Марія Музичук на чемпіонаті світу, що проходить в Російському Сочі. Знаменно, що у фіналі змагань українка змогла перемогти росіянку Наталію Погоніну. Всього суперниці зіграли чотири партії. Перша звелась до нічиєї, другу — виграла українка, наступні дві знову нічия. В останній партії Марія Музичук грала білими і змогла досягнути нічиєї — у підсумку 2,5 — 1,5 та українка стає чемпіонкою світу.

 

Нагадаємо, Марія Музичук з міста Стрий, що на Львівщині була дворазовою чемпіонкою України з шахів у 2012 та 2013 роках, член збірної команди України, у складі якої здобувала золото чемпіонату світу 2013 року та чемпіонату Європи 2013 року. Народилася Марія Музичук  21 вересня 1992 року. Станом на квітень 2015 року вона посідає 12 місце у світовому рейтингу шахісток (2526 очок). 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.