Що готувати в піст?

Багато людей задумуються: «Що ж приготувати в піст?». Досить важко знайти  рецепт пісної страви, тому що хочеться приготувати щось незвичайне. Також під час великого посту важливо правильно поєднувати продукти. Адже організму потрібні і білки, і жири, і вуглеводи та багато інших корисних речовин, які знаходяться у м’ясі, молоці, яйцях.

Кілька корисних порад для того, аби пісні страви були максимально смачними та різноманітними:

1. В салатах використовуйте різні овочі: мариновані, засолені, свіжі також можна придбати заморожені овочі в супермаркетах. Якщо ви хочете приготувати щось нове,то необов’язково шукати нові рецепти, можна просто оновити вже звичні для вас страви, додати якісь нові інгредієнти. Можна приготувати корейську моркву з додаванням грецьких горіхів, чорносливу грибів і квасолі. Спробуйте проекспериментувати.

2. Також  важливо вживати перші страви: супи, борщі, капусняки. Але як приготувати смачний борщ, чи суп без соковитих реберець, або смачної грудинки? Все дуже просто, м’ясо можна замінити грибами. Також краще готувати страви з вермішеллю, квасолею. Ці компоненти заміняють поживні речовини, які є у м’ясі. Спробуйте приготувати овочевий суп.

3.  Каші варто варити без олії і лише на воді. А щоб покращити смак можна покласти сухофрукти, варення, джем.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.