Верховна Рада України визнала частину Донбасу окупованою територією

На пленарному засіданні 17 березня депутати проголосували ряд значущих документів. Зокрема про визнання частини  Донецької та Луганської областей окупованою територією. До моменту виведення з цієї території усіх незаконних військових формування та військ Російської Федерації там буде діяти особливий режим місцевого самоврядування, відповідно до закону «Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування».

Кириллову висловили недовіру

У неділю Рівне знову зійшлося на народне віче. Щоправда, цього разу бажаючих помітингувати було не так вже й багато. Організатори цього заходу не приховували своєї мети: висловити недовіру голові Рівненської обласної ради Михайлу Кириллову. Сам очільник місцевого самоврядування Рівненщини спочатку повідомив, що завітає на віче, а згодом у своєму Facebook написав, що не хоче мати нічого спільного з цією провокацією політичних опонентів.

Ще одна парафія перейшла до Київського патріархату

Цього разу в селі Чудниця Гощанського району розгорілися справжні баталії за місцеву церкву Святої мучениці Параскеви. Місцева громада навіть провела свій референдум для того, аби визначити до якого ж патріархату належати. У підсумку з 330 парафіян за Київський патріархат проголосувало 250.

Чергова сесія Радивилівської районної ради

Минулої п′ятниці в залі засідань Радивилівської районної ради відбулась чергова сесія. До порядку денного було винесено ряд важливих питань. Щоправда, не всі районні обранці розуміють важливість сесій і з 41 одного депутата на сесію прибуло лише 24. У підсумку довелось поламати немало списів, бо позитивне рішення можна прийняти лише тоді, коли проголосує половина від загального складу ради, тобто 22 депутати.

Вар′яти побували в Радивилові

Відомий проект шоумена Сергія Притули — перше україномовне шоу Вар′яти дало концерт у Радивилові. Хлопці змогли зібрати аншлаг у радивилівському будинку культури ніде було яблуку впасти і тепер наше місто може надіятись на те, що ми здобули добрих друзів-вар′ятів. Ми тепер майже родина, тим паче, що виявляється теща одного з учасників шоу мешкає саме у Радивилові. І це не просто безкінечна тема для жартів це справжній доказ того, що радивилівські дівчата найкращі.

Буде нова електричка?

На інтернет ресурсі Львівської залізниці з′явилася інформація про те, що з 6 березня призначено новий поїзд № 792/793, який сполучатиме місто Ковель Волинської області з Тернополем. Маршрут пролягатиме через Рівне, Здолбунів та Красне. Схоже, що проблему радивилівських студентів, які навчаються у ВНЗ Тернополя вирішено і трансфер з Радивилова до Тернополя максимально спрощено.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.