Найкращі богатирі — пожежники

26 червня в Радивилові на майдані Незалежності одним із заходів з нагоди відзначення Дня молоді стали «Богатирські ігри» серед найміцніших спортсменів району. Незвичайне змагання сили, витримки, спритності та справжньої волі до перемоги.

Біля витоків Шевченкової мудрості

У неділю в селі Пустоіванному відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку «Шевченкове джерело». Адже за народними переказами, в далекому 1846 році саме тут втамовував спрагу та зупинявся перепочити Тарас Григорович Шевченко. Він тоді подорожував Волинню, виконуючи завдання Київської археографічної комісії – як досліджувач, художник та збирач фольклору.

Надстирянська весна в Пустоіванному

29 травня у селі Пустоіванне відбувся районний фестиваль народного мистецтва «Надстирянська весна». Він був започаткований в рік проголошення незалежності України та обійшов ряд сіл району. З часу свого існування фестиваль не втратив своєї популярності, а навпаки розширив коло своїх прихильників.

Останні дзвоники та випускні вечори

27 травня в загальноосвітніх закладах району пролунав останній дзвінок, який сповістив про закінчення 2015-2016 навчального року. Особливо хвилюючим він, як завжди, був для випускників. Одинадцяті класи цього року закінчили 184 учні. Тринадцять випускників стали медалістами.На урочистостях виступили представники влади та органів місцевого самоврядування, керівники навчальних закладів, вчителі, батьки та, звісно, самі учні.

Радивилівщина попрощалася з загиблим в АТО Миколою Кулібою

Сержант Микола Куліба загинув 23 травня біля населеного пункту Тарамчук Мар’їнського району, що  на Донеччині. Машина, у якій військовослужбовці виїхали на місце падіння ворожого безпілотника, підірвалася на протитанковій міні. Чоловік мав досвід служби в армії.

Село Жовтневе відтепер Нова Пляшева

19 травня 2016 року відповідно до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", враховуючи пропозиції, подані органами місцевого самоврядування, та рекомендації Українського інституту національної пам’яті, Верховна Рада України постановила перейменувати  Село Жовтневе Радивилівського району на село Нова Пляшева. До 1963 року воно називалося - Пляшова.

Вхід на сайт

Увійти  \/  Зареєструватися  \/ 

Ввійти на сайт

Зареєструватися * * Обов'язкове поле

Введене вами ім'я недійсне.
Будь ласка, введіть допустиме ім'я користувача. Без пробілів, у всякому випадку 2 , НЕ повинно бути символів: < > " ' % ; ( ) &
Пароль недійсний.
Ваші паролі не збігаються. Будь ласка, введіть Ваш пароль в поле пароля та повторно введіть його в полі підтвердження.
Недійсна адреса електронної пошти
Адреси електронної пошти не збігаються. Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти в поле адреси електронної пошти та повторно введіть адресу у полі підтвердження.